RESPUBLIKINĖ VIRTUALI IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ METODINĖ KONFERENCIJA „EKOLOGINĖS KULTŪROS UGDYMAS VAIKYSTĖJE – TVARIOS VISUOMENĖS PAGRINDAS”

Ekologinės ramybės pažeidimas prasidėjo kartu su žmogaus veikla žemėje. Sparčią ekologijos mokslo raidą lėmė aplinkos taršos grėsmės globalinis charakteris. Antropoceno eroje, žmonija gali išlikti, tik saugodami vieni kitus ir gamtą, ką svarbu išmokti ankstyvoje vaikystėje. Todėl siekiant plėsti vaikų ekologinį sąmoningumą, pirmiausia reikia suvokti ir suprasti, kas yra ekologija kaip pasireiškia vaikų ekologinio raštingumo ugdymas. Siekiant diskutuoti ir analizuoti aplinkos kontekstą bei reikiamų sąlygų sukūrimą ikimokyklinio ugdymo įstaigose, kad vaikai išsiugdytų ekologinės kultūros tvaraus puoselėjimo įgūdžius organizuojame ekologinę konferenciją.
Konferencijos nuostatus galima atsisiųsti čia