Ekskursija į Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybą

Nuoširdžiai dėkojame grupės „Žvirbliukai” tėveliams už ekskursijos organizavimą!

Особая благодарность выражается родителям группы “ Воробушки“ за организацию, помощь и участие в экскурсии!

Lapkričio 28 diena, mūsų „Žvirbliukų“ grupė aplankė Vilniaus apskrities priešgaisrinę gelbejimo II-ąją komandą. Vaikučiai aplankė muziejų ir sužinojo daug įdomių faktų apie ugnies naudą ir svarbą. Taip pat sužinojo kaip ankščiau kovojo su gaisru ir kaip atrodė pirmieji ugniagesiai ir jų naudojama technika. Mūsų vaikučiai susipažino su priešgaisrinės apsaugos pagrindiniais ir svarbiausiais momentais: kaip reikia teisingai laikytis priešgaisrinės saugos taisyklių; ką reikia žinoti kilus gaisrui ir kaip teisingai elgtis.
Smagiausia ir linksmiausia ekskursijos dalis – tikros gaisrinės mašinos ir ugniagesių komanda! Ugniagesiai sudomino net pačius mažiausius lankytojus! Aprodė gaisrinių automobilių turinį, vaikučiai matavosi ugniagesių formą ir šalmą ir netgi užlipo ir sėdėjo gaisrinių automobilio kabinoje. Esame labai dėkingi edukacinės programos vedėjui ir ugniagesių komandai už labai įdomią ir prasmingą ekskursiją☺️

28 ноября наша группа „Воробушки “ посетила ll -ю пожарно-спасательную команду Вильнюсского района. Дети побывали в музее и узнали много интересного о пользе и важности огня. Они также узнали, как боролись с пожаром в прошлом, как выглядели первые пожарные и какую технику они использовали. Наши дети познакомились с важнейшими моментами противопожарной безопасности : как соблюдать правила пожарной безопасности; что нужно знать в случае возникновения пожара и как правильно действовать.
Самая интересная и увлекательная часть экскурсии – настоящие пожарные машины и пожарная команда! Детям продемонстрировали содержимое пожарных машин, они примеряли форму и шлем пожарных и даже посидели в кабине машины. Благодарим руководителя образовательной программы и пожарную команду за очень интересную и содержательную экскурсию☺️