Advento vakaronės

Dėkojame grupių ,,Nykštukai” ir ,,Saulutė” ugdytinių tėveliams, kurie padėjo suteikti vaikams galimybę susipažinti su mūsų prosenelių advento tradicijomis ir papročiais skatindami juos puoselėti lietuvių liaudies etnokultūrą. Nors adventas – ramybės ir susikaupimo metas, bet jo metu nebūtinai reikia liūdėti. Juk smagu ir malonu buvo grupių bendruomenėms susirinkti kartu, pabendrauti ir pajuokauti, stebėti vaikučių vaidinimą, pažaisti įvairiausius žaidimus, padainuoti Kalėdų daineles. Smagiai ir maloniai grupės „Saulutė” vakaronė tęsėsi grupėje. Mamytės pagamino popierinius angeliukus, užrašė gražiausius linkėjimus ir padovanojo angeliukus savo mažyliams. Vėliau visi kartu puošė eglutę, kalbėjosi, juokavo. Pilni gėrio, nuoširdumo ir meilės visi iškeliavo namo patirtais įspūdžiais pasidalyti su savo artimaisiais, kurie nekantriai jų laukė.