Darželis pradeda nuotolinį ugdymą

Gerbiami Tėveliai,

Šiuo mums visiems nelengvu metu, turime susitelkti ir įveikti daug iššūkių. Informuojame, kad susidarius tokiai situacijai darželis savo veiklą vykdo: planuoja, kuria, esant karantinui kiekvieną dieną ikimokyklinio ugdymo mokytojai užtikrins į įstaigą atvestų medicinos darbuotojų vaikų priežiūrą, ugdymą ir saugumą (esant poreikiui darželyje veiks grupė medicinos sektoriaus darbuotojų vaikams). Ikimokyklinio ugdymo mokytojai, kurie nedirba tiesiogiai su vaiku, dirba nuotoliniu būdu.

Pagal steigėjo ir Švietimo Ministerijos rekomendacijas nuo pirmadienio (kovo 30 d.) pradedame nuotolinį vaikų ugdymą. Pedagogai kels į sukurtas grupes vaikučiams užduotėles, kurios atitinka numatytus savaitinius planus (piešimas, karpymas, muzikinis, fizinis ugdymas, žaidimų aprašymus, patarimus, kaip organizuoti vaikų ugdymą namuose ir t.t.). Norėtųsi matyti grįžtamąjį ryšį, taigi pamaloninkite ir atsiųskit video, foto, linkėjimus, klipus ar kitais įdomiais būdais atspindinčią Jūsų vaikučių veiklą. Išreikškime savo kūrybiškumą.

Šiuo laikotarpiu nuo kovo 13 d.(imtinai) iki kol bus atšauktas karantinas Jums nereikės mokėti mokesčio už vaikų ugdymo paslaugas (Mokesčio tvarkos 8 ir 11.2.9 p).

Tikimės sklandaus bendradarbiavimo, stiprybės, vieningumo ir susitelkimo.

Linkiu nesusirgti ir laukiu Jūsų visų sugrįžtant!!!

Pagarbiai

L. e. d. p. Jelena Kropa-Dryžienė